Resultater Klassevis
Rally Hadeland 2019

Klasse 2

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 3 Ole Christian Veiby
Jonas Andersson
KNA Kongsvinger
Motor Klubben Team Treske
Volkswagen Polo R5
Kristoffersson Motorsport AB
A
2
0:00.0
47:44.5
0:00.0
0:00.0
2 2 Mads Østberg
Torstein Eriksen
Asker og Bærum Motorsport
NMK Modum & Sigdal
Citroën C3 R5
Citroën Racing
A
2
0:00.0
48:02.5
0:18.0
0:18.0
3 1 Henning Solberg
Ilka Minor
KNA Indre Ytre Østfold
AMF
Skoda Fabia R5
Henning Solberg
A
2
0:00.0
49:08.1
1:23.6
1:05.6
4 8 Eyvind Brynildsen
Veronica Engan
KNA Varna
Asker & Bærum Motorsport
Skoda Fabia R5
Eyvind Brynildsen
A
2
0:00.0
49:13.8
1:29.3
0:05.7
5 5 Frank Tore Larsen
Jim Hjerpe
NMK Modum & Sigdal
Säters MK
Ford Fiesta R5
Frank Tore Larsen
A
2
0:00.0
49:34.1
1:49.6
0:20.3
6 11 Mattias Monelius
Nicklas Edvardsson
SMK Örebro
SMK Dala
Skoda Fabia R5
Mattias Monelius
A
2
0:00.0
49:59.3
2:14.8
0:25.2
7 6 Søren Snartemo
Arne-Ingar Stulen
NMK Konsmo
NMK Hadeland
Skoda Fabia R5
Søren Snartemo
A
2
0:00.0
51:03.9
3:19.4
1:04.6
8 7 Kenneth Johnsrød
Dyre Erling Fredriksen
Asker og Bærum Motorsport
Asker og Bærum Motorsport
Ford Fiesta R5
Kenneth Johnsrød
A
2
0:00.0
52:12.9
4:28.4
1:09.0
9 19 Stian Brøderud
Hans Petter Aarstad
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Skoda Fabia R5
Stian Aur Brøderud
A
2
0:00.0
52:18.6
4:34.1
0:05.7
10 4 Anders Grøndal
Marius Fuglerud
Asker og bærum
NMK Drammen
Ford Fiesta R5
Anders Grøndal
A
2
0:00.0
53:57.2
6:12.7
1:38.6
11 9 Arnt Gustav Olsen
Rune Eilertsen
Asker og Bærum Motorsport
Østfold Motorsport
Ford Fiesta R5
Arnt Gustav Olsen
A
2
0:00.0
55:51.4
8:06.9
1:54.2

Klasse 3

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 22 Christoffer B Pedersen
Morten Høgberg
Asker og Bærum Motorsport
Asker og Bærum Motorsport
Subaru Impreza STI
Christoffer B Pedersen
N
3
0:00.0
55:36.8
0:00.0
0:00.0
2 14 Håkon Sveen Frøslid
Jørn Listerud
NMK Fluberg
KNA Varna
Subaru Impreza WRX STi
Håkon Sveen Frøslid
N
3
0:00.0
57:55.2
2:18.4
2:18.4

Klasse 5

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 16 Lars Martin Stensbøl
Mads Ola Stensbøl
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Peugeot 208 R2
Lars Martin Stensbøl
A
5
0:00.0
54:14.6
0:00.0
0:00.0
2 23 Ola jr Nore
Jørgen Nordhagen
NMK Modum & Sigdal
NMK Hadeland
Opel Adam R2
Ola jr Nore
A
5
0:00.0
55:52.3
1:37.7
1:37.7
3 17 Morten Storsveen
Merete Storsveen
KNA Varna
KNA Varna
Renault Twingo R2
Morten Storsveen
A
5
0:00.0
59:09.5
4:54.9
3:17.2
4 24 Benjamin A. Ward
Simen Næss Hagen
Asker og Bærum Motorsport
Asker og Bærum Motorsport
Ford Fiesta R2
Benjamin A. Ward
A
5
0:00.0
61:56.3
7:41.7
2:46.8
5 26 Ada Marie Hvaal
Helene Hvaal
NMK Larvik
NMK Larvik
Renault twingo R2
Ada Marie Hvaal
A
5
0:00.0
64:32.6
10:18.0
2:36.3

Klasse 7

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 902 Philip N Bakken
Vegar Myrli
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Ford Fiesta ST
Vegar Myrli
N
7
0:00.0
56:58.0
0:00.0
0:00.0
2 64 Kristoffer Bekkemellem
Alina Haug
Asker og Bærum Motorsport
NMK Solør
Ford Fiesta ST
Kristoffer Bekkemellem
N
7
0:00.0
64:39.6
7:41.6
7:41.6

Klasse 10

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 42 Olav Fredriksen
Ole Thomas Westby
NMK Modum & Sigdal
NMK Modum & Sigdal
Volvo 240
Olav Fredriksen
NAS
10
0:00.0
55:37.7
0:00.0
0:00.0
2 36 Svein Roger Andersen
Ulf Rinden
Østfold Motorsport
NMK Trøgstad
Volvo
Svein Roger Andersen
NAS
10
0:00.0
56:37.4
0:59.7
0:59.7
3 62 Fredrik Magnussen
Marita Ørpen
NMK Hønefoss
NMK Modum & Sigdal
Volvo 242
Fredrik Magnussen
NAS
10
0:00.0
60:02.5
4:24.8
3:25.1
4 52 John Erling Grav
Thomas Grønlund
Østfold Motorsport
Østfold Motorsport
Volvo 940 EVO
Grav
NAS
10
0:00.0
61:39.6
6:01.9
1:37.1
5 61 Ola Petter Hovelsrud
Mats Bergseng
NMK Fluberg
NMK Fluberg
Volvo 240
Ola Petter Hovelsrud
NAS
10
0:00.0
63:23.6
7:45.9
1:44.0
6 58 Tommi Kristiansen
Jan Vegard Johansen
NMK Hadeland
NMK Hamar
Volvo
Tommi Kristiansen
NAS
10
0:00.0
64:12.8
8:35.1
0:49.2
7 79 Thomas Bryntesson
Henric Persson
NMK Trøgstad
MK Ratten
Volvo 240
Thomas Bryntesson
NAS
10
0:00.0
69:16.0
13:38.3
5:03.2

Klasse 11

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 33 Anders Kjær
Gøril Undebakke
NMK Larvik
NMK Nore & Uvdal
VW Golf 2 GTi
Anders Kjær
NAS
11
0:00.0
53:42.3
0:00.0
0:00.0
2 87 Oscar Solberg
Peder Johansson
KNA Indre Ytre Østfold
MK Team Treske
Honda Civic
Oscar Solberg
NAS
11
0:00.0
57:34.8
3:52.5
3:52.5
3 65 Thomas Paulsen
Joakim Paulsen
NMK Aremark
NMK Aremark
Opel Ascona B
Thomas Paulsen
NAS
11
0:00.0
63:54.3
10:12.0
6:19.5

Klasse 12

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 67 Jørgen Gaarud
Stein Henning Birkely
Asker og Bærum Motorsport
NMK Hamar
Nissan Micra
Jørgen Gaarud
NAS
12
0:00.0
82:41.6
0:00.0
0:00.0

Klasse 13

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 84 Stian Hafsengen
Marie Hofsløkken
Asker og Bærum Motorsport
Asker og Bærum Motorsport
Mitsubishi Evo 6
Stian Hafsengen
NAS
13
0:00.0
52:35.2
0:00.0
0:00.0
2 43 Trond Sveinsvold
Lena Lysen
KNA Stavanger
NMK Elverum
Mitsubishi Lancer
Trond Sveinsvold
NAS
13
0:00.0
54:04.8
1:29.6
1:29.6
3 35 Stein-Erik Brynildsen
Vemund Leivestad
NMK Gardermoen
NMK Aurskog høland
Mitsubishi EVO R4
Mitsubishi Rallyteam Norway
NAS
13
0:00.0
54:42.1
2:06.9
0:37.3
4 32 Bernt Kollevold
Steve Røkland
Asker og Bærum Motorsport
KNA Kongsvinger
Mitsubishi Lancer Evo 9
Bernt Kollevold
NAS
13
0:00.0
55:15.2
2:40.0
0:33.1
5 80 Tony Caspersen
Kjell Pettersen
NMK Aurskog Høland
Asker og Bærum Motorsport
Subaru Impreza
Tony Caspersen
NAS
13
0:00.0
56:09.8
3:34.6
0:54.6
6 41 Morten Gravermoen
Anders Bjørnrud
NMK Modum & Sigdal
NVK
Subaru Impreza STI
Morten Gravermoen
NAS
13
0:00.0
57:49.3
5:14.1
1:39.5
7 44 Tom Heitmann
Jeanett Haug Olsen
NMK Sandefjord
NMK Modum og Sigdal
Subaru 06 Sti
Tom Heitmann
NAS
13
0:00.0
57:59.2
5:24.0
0:09.9
8 45 Kjell Arne Smerud
Erik Svartås
NMK Gjøvik
KNA Varna
Mitsubishi Evo 6
Kjell Arne Smerud
NAS
13
0:00.0
58:04.1
5:28.9
0:04.9
9 46 Tommy Transeth
Sylva Høyholm
NMK Tønsberg
NMK Trøgstad
Subaru Impreza
Tommy Transeth
NAS
13
0:00.0
59:27.2
6:52.0
1:23.1

Klasse 17

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 69 Dagfinn Skullerud
Ronny Lund
NMK Aurskog-Høland
NMK Aurskog-Høland
Volvo 240
Dagfinn Skullerud
VOC
17
0:00.0
61:26.8
0:00.0
0:00.0
2 68 Johan Brekke
Knut Sigurd Brekke
NMK Nore & Uvdal
NMK Nore & Uvdal
Volvo 940
Johan Brekke
VOC
17
0:00.0
63:20.7
1:53.9
1:53.9
3 73 Helene Skau Andersen
Nina Nesmoen
Østfold Motorsport
Østfold Motorsport
Volvo 940
Helene Skau Andersen
VOC
17
0:00.0
78:16.7
16:49.9
14:56.0

Klasse 19

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 75 Anders Gjestrum-Larsen
Leif Erik Gjestrum-Larsen
NMK Larvik
NMK Larvik
Peugeot 206
Anders Gjestrum-Larsen
DEB
19
0:00.0
71:22.0
0:00.0
0:00.0
2 74 Alexander Conradi
Fredrik Kirkeby
Asker og Bærum Motorsport
Asker og Bærum Motorsport
Nissan Almera
Alexander Conradi
DEB
19
0:00.0
72:54.0
1:32.0
1:32.0
3 88 Amund Reistad
Oddmund Westby
NMK Modum & Sigdal
NMK Modum & Sigdal
Volvo
Amund Lund Reistad
DEB
19
0:00.0
74:43.9
3:21.9
1:49.9
4 78 Bjørn Christian Einander Jordfald
Nina Einander Jordfald
KNA
KNA
Volvo 740
Bjørn Christian Einander Jordfald
DEB
19
0:00.0
82:33.5
11:11.5
7:49.6

Klasse 20

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 903 Markus Bakken
Tom Bakken
NMK Modum og Sigdal
NMK Modum og Sigdal
Ford Fiesta R1B
Tom Bakken
UNG
20
0:00.0
70:51.1
0:00.0
0:00.0

Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"