Resultater Klassevis
Rally Hadeland 2018

Klasse 2

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 47 Anders Grøndal
Roger Eilertsen
Asker og Bærum Motorsport
Asker og Bærum Motorsport
Ford Fiesta R5
Anders Grøndal
A
2
0:00.0
21:27.0
0:00.0
0:00.0
2 48 Christian August Selmer
Anita Selmer
Asker og Bærum Motorsport
Asker og Bærum Motorsport
Ford Fiesta R5
Christian August Selmer
A
2
0:00.0
23:03.0
1:36.0
1:36.0

Klasse 3

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 50 Håkon Sveen Frøslid
Marius Fuglerud
NMK Fluberg
NMK Drammen
Subaru Impreza WRX STI
Håkon Sveen Frøslid
N
3
0:00.0
23:37.0
0:00.0
0:00.0
2 49 Runar Pedersen
Stine Marie Klemetsdal
Asker og Bærum Motorsport
NMK Tønsberg
Subaru
Runar Pedersen
N
3
0:00.0
23:39.0
0:02.0
0:02.0
3 51 Harald Larsen
Jørn Listerud
NMK Larvik
KNA Varna
Subaru Impreza STI
Harald Larsen
N
3
0:00.0
24:09.0
0:32.0
0:30.0
4 53 Axel Schiøtz
Thomas Schiøtz
KNA Varna
NMK Follo
Subaru Impreza STI
Axel Schiøtz
N
3
0:00.0
25:50.0
2:13.0
1:41.0

Klasse 5

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 54 Kristoffer Bekkemellem
Marie Hofsløkken
Asker og Bærum Motorsport
Asker og Bærum Motorsport
Ford Fiesta R2
Kristoffer Bekkemellem
A
5
0:00.0
26:24.0
0:00.0
0:00.0
2 55 Christoffer Pedersen
Morten Storsveen
Asker og Bærum Motorsport
KNA Varna
Ford Fiesta
Christoffer Pedersen
A
5
0:00.0
27:54.0
1:30.0
1:30.0

Klasse 7

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 56 Steffen Storm-Olsen
Anders Ølstad
KNA Varna
Engangslisens
Ford Fiesta ST
Steffen Storm-Olsen
N
7
0:00.0
29:00.0
0:00.0
0:00.0

Klasse 8

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 52 Kim Johansen
Vilde Fjulsrud
NMK Hadeland
NMK Modum og Sigdal
Ford Fiesta R1
Kim Johansen
N
8
0:00.0
26:19.0
0:00.0
0:00.0

Klasse 10

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 9 Morten Bredesen
Petter Bredesen
NMK Hadeland
NMK Hadeland
Volvo 240 Turbo
Morten Bredesen
NAS
10
0:00.0
23:35.0
0:00.0
0:00.0
2 23 Dan Henning Østheim
Stig Granheim
NMK Hadeland
NMK Hadeland
Mazda RX-7
Dan Henning Østheim
NAS
10
0:00.0
23:36.0
0:01.0
0:01.0
3 12 Olav Fredriksen
Ole Thomas Westby
NMK Modum og Sigdal
NMK Modum og Sigdal
Volvo 240
Olav Fredriksen
NAS
10
0:00.0
23:50.0
0:15.0
0:14.0
4 19 Jan-Widar Jahrmann
Lars Petter Rogstad
NMK Hadeland
KNA Varna
Volvo
Jan-Widar Jahrmann
NAS
10
0:00.0
24:36.0
1:01.0
0:46.0
5 26 Kjell Arne Smerud
Rune Rudberg
NMK Hadeland
NMK Trøgstad
BMW M3
Kjell Arne Smerud
NAS
10
0:00.0
24:59.0
1:24.0
0:23.0
6 17 Kim Anders Nyhus
Tina Olsen
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Volvo 240
Kim Anders Nyhus
NAS
10
0:00.0
25:02.0
1:27.0
0:03.0
7 28 Jo Erland Ørpen
Marcus Ørpen
NMK Modum og sigdal
NMK Modum og sigdal
Porsche
Jo Erland Ørpen
NAS
10
0:00.0
25:59.0
2:24.0
0:57.0
8 24 Anders Hovelsrud
Mats Bergseng
NMK Fluberg
NMK Fluberg
Volvo 244
Anders Hovelsrud
NAS
10
0:00.0
29:00.0
5:25.0
3:01.0
9 13 Jarle Lippert
Thea Kristine Frydenberg
Asker og Bærum Motorsport
Asker og Bærum Motorsport
BMW M3
Jarle Lippert
NAS
10
0:00.0
31:33.0
7:58.0
2:33.0
10 16 Morten Prestegård
Hans Morten Prestegård
NMK Hadeland
NMK Hadeland
Volvo 940
Morten Prestegård
NAS
10
0:00.0
32:01.0
8:26.0
0:28.0

Klasse 11

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 7 Edvall Martin Stenberg
Trond-Håvard Østheim
NMK Hadeland
NMK Hadeland
Ford Escort RS 1800
Edvall Martin Stenberg
NAS
11
0:00.0
23:13.0
0:00.0
0:00.0
2 14 Lars Morten Berntsen
Anita Hvambsahl
NMK Hadeland
KNA Kongsberg
Opel Kadett
Lars Morten Berntsen
NAS
11
0:00.0
23:25.0
0:12.0
0:12.0
3 61 Morten Sætren
Kenneth Åsen
NMK Drammen
NMK Drammen
Opel Astra
Morten Sætren
NAS
11
0:00.0
24:47.0
1:34.0
1:22.0
4 32 Ruben Bjerknes
Jon Eirik Gårdhammer
NMK Nedre Hallingdal
NMK Nedre Hallingdal
Ford Escort RS2000
Ruben Bjerknes
NAS
11
0:00.0
26:02.0
2:49.0
1:15.0
5 31 Hans Martin Bakken
Karina Lønhøiden
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Ford Fiesta ST
Hans Martin Bakken
NAS
11
0:00.0
28:21.0
5:08.0
2:19.0
6 30 Finn Kjellbakken Kristiansen
Dag Robert Kristiansen
NMK Gjøvik
NMK Gjøvik
Nissan Almera GTI
Finn Kjellbakken Kristiansen
NAS
11
0:00.0
28:37.0
5:24.0
0:16.0
7 36 Andreas Wiik
Tormod Kvisler
NMK Hamar
NMK Hamar
Nissan Almera
Andreas Wiik
NAS
11
0:00.0
29:25.0
6:12.0
0:48.0

Klasse 13

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 8 Tony Caspersen
Kjell Pettersen
NMK Aurskog Høland
Asker og Bærum Motorsport
Subaru Impreza 555
Tony Caspersen
NAS
13
0:00.0
23:19.0
0:00.0
0:00.0
2 11 Tommy Transeth
Dyre Erling Fredriksen
NMK Tønsberg
Asker og Bærum Motorsport
Subaru Impreza
Tommy Transeth
NAS
13
0:00.0
24:10.0
0:51.0
0:51.0
3 10 Torkjell Westheim
Steingrim Westheim
Asker og Bærum Motorsport
Asker og Bærum Motorsport
Subaru Impreza STI
Torkjell Westheim
NAS
13
0:00.0
24:12.0
0:53.0
0:02.0
4 22 Jeanett Haug
Tor Bækkevold
KNA Eiker
KNA Eiker
Mitsubishi Evo 5
Jeanett Haug
NAS
13
0:00.0
38:56.0
15:37.0
14:44.0

Klasse 15

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 1 Rolf-Ingar Schou
Ole Andresen
Asker og Bærum Motorsport
Asker og Bærum Motorsport
Ford RS 1800
Rolf-Ingar Schou
VET
15
0:00.0
26:23.0
0:00.0
0:00.0
2 3 Torbjørn Hjermstad
Atle Dyreng
KNA Indre/Ytre Østfold
KNA Indre/ytre Østfold
Volvo 242
Torbjørn Hjermstad
VET
15
0:00.0
27:00.0
0:37.0
0:37.0
3 5 Tore Johannessen
Leif Arne Nesset
NSK
Asker og Bærum Motorsport
Ford RS 1600
Tore Johannessen
VET
15
0:00.0
28:03.0
1:40.0
1:03.0
4 6 Erik Engen
Linda Iren Tryland
NMK Trøgstad
NMK Trøgstad
Toyota
Erik Engen
VET
15
0:00.0
28:35.0
2:12.0
0:32.0
5 4 Reidar Moland
Tormod Schau
NMK Sandefjord
NMK Sandefjord
Ford Escort RS 1800
Reidar Moland
VET
15
0:00.0
34:08.0
7:45.0
5:33.0

Klasse 17

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 37 Kristian Hvambsal Eriksen
Jonas Hvambsal Eriksen
KNA Kongsberg
KNA Kongsberg
Volvo 240
Kristian Hvambsal Eriksen
VOC
17
0:00.0
26:40.0
0:00.0
0:00.0
2 39 Johan Brekke
Stein Løvstuen
NMK Nore og Uvdal
NMK Nore og Uvdal
Volvo 242
Johan Brekke
VOC
17
0:00.0
26:47.0
0:07.0
0:07.0
3 43 Stian Dahl
Hanna Svendsen
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Volvo 940
Stian Dahl
VOC
17
0:00.0
27:16.0
0:36.0
0:29.0
4 42 Axel Andre Haug
Synnøve Primdahl Christensen
NMK Fluberg
NMK Fluberg
Volvo 940
Axel Andre Haug
VOC
17
0:00.0
27:33.0
0:53.0
0:17.0
5 44 Simen Øverby
Vetle Braskerud
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Volvo 240
Simen Øverby
VOC
17
0:00.0
27:41.0
1:01.0
0:08.0
6 45 Glenn Ivar Gjester
Marte Lystgård
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Volvo 940
Glenn Ivar Gjester
VOC
17
0:00.0
27:45.0
1:05.0
0:04.0
7 46 Jon Steinar Sørby
Arild Chsristoffersen
KNA Indre Ytre Østfold
KNA Indre Ytre Østfold
Volvo 940 GL
Jon Steinar Sørby
VOC
17
0:00.0
28:22.0
1:42.0
0:37.0
8 40 Rino Bækkevold
Rune Kirkeby
NMK Aurskog Høland
KNA Lillehammer Motorsport
Volvo 240
Rino Bækkevold
VOC
17
0:00.0
31:51.0
5:11.0
3:29.0

Klasse 19

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 57 Per Alvin Alm
Thea M Vestli
NMK Gjøvik
KNA Kongsvinger
Volvo 240 VOC
Per Alvin Alm
DEB
19
0:00.0
28:00.0
0:00.0
0:00.0
2 60 Joakim Skalstad
Kariann Mobæk
NMK BØ
NMK BØ
Opel Corsa GSI
Joakim Skalstad
DEB
19
0:00.0
29:36.0
1:36.0
1:36.0
3 59 Simen Leira
Magnus Branes
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Ford Escort RS2000
Simen Leira
DEB
19
0:00.0
30:40.0
2:40.0
1:04.0

Klasse 20

Pl.: St.: Fører:
Kartleser:
Klubb fører:
Klubb kartleser:
Bil:
Anmelder:
Gr.:
Kl.:
Tillegg:
Tid:
Diff.:
               
1 902 Ola Jr Nore
Jørgen Nordhagen
NMK Modum & Sigdal
NMK Hadeland
Ford Fiesta ST
Jørgen Nordhagen
UNG
20
0:00.0
24:42.0
0:00.0
0:00.0
2 901 Jacob Lyseng
Ditte Kammersgaard
NMK Hønefoss
Vejen og Omeng Motorklub
Renault Clio
Jacob Lyseng
UNG
20
0:00.0
24:59.0
0:17.0
0:17.0
3 903 Philip N Bakken
Vegar Myrli
KNA Kongsvinger
KNA Kongsvinger
Nissan Almera GTI
Philip N Bakken
UNG
20
0:00.0
28:07.0
3:25.0
3:08.0

Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"