Innkomne påmeldinger (84)

Denne listen viser alle påmeldte sortert etter bilmerke.
 
Fører Klubb Bil Klasse
Kartleser Klubb Anmelder
 
Jarle Lippert Asker og Bærum Motorsport Bmw E36 Compact 11
Jonas Hvambsal Eriksen KNA Kongsberg Jarle Lippert
 
Przemyslaw Sawicki Automobilklub Morski Citroen Saxo VTS 12
Piotr Pazdyka Automobilklub Morski Przemyslaw Sawicki
 
Mads Østberg Asker og Bærum Motorsport Citroën C3 R5 2
Torstein Eriksen NMK Modum & Sigdal Citroën Racing
 
Christoffer Gusterud NMK Gardermoen Ford Escort MK1 10
Jarle Pedersen NMK Gardermoen Christoffer Gusterud
 
Edvall Martin Stenberg NMK Hadeland Ford Escort RS 1800 11
Thea Martine Oppegård Vestli KNA Kongsvinger Edvall Martin Stenberg
 
Steffen Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Ford Escort RS1800 11
Oda Jacobsen NMK Nore og Uvdal Steffen Bjerknes
 
Martin Stenberg NMK Hadeland Ford Fiesta R1 20
Stian Kristiansen NMK Hadeland Stian Kristiansen
 
Markus Bakken NMK Modum og Sigdal Ford Fiesta R1B 20
Tom Bakken NMK Modum og Sigdal Tom Bakken
 
Steffen Storm-Olsen KNA Varna Ford Fiesta R2 5
Sunniva Rudi NMK Nore og Uvdal Steffen Storm-Olsen
 
Benjamin A. Ward Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R2 5
Simen Næss Hagen Asker og Bærum Motorsport Benjamin A. Ward
 
Thea Turvoll Lien NMK Modum & Sigdal Ford Fiesta R2T 5
Anita Hvambsahl KNA Kongsberg Thea Turvoll Lien
 
Anders Grøndal Asker og bærum Ford Fiesta R5 2
Marius Fuglerud NMK Drammen Anders Grøndal
 
Kenneth Johnsrød Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Dyre Erling Fredriksen Asker og Bærum Motorsport Kenneth Johnsrød
 
Frank Tore Larsen NMK Modum & Sigdal Ford Fiesta R5 2
Jim Hjerpe Säters MK Frank Tore Larsen
 
Arnt Gustav Olsen Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Rune Eilertsen Østfold Motorsport Arnt Gustav Olsen
 
Oddbjørn Røed NMK Sandefjord Ford Fiesta R5 2
Haakon Sande NMK Tønsberg Oddbjørn Røed
 
Roger Rustand KNA Kongsberg Ford Fiesta R5 2
Kristian Dokken Lauvlid NMK Modum og Sigdal Roger Rustand
 
Philip N Bakken KNA Kongsvinger Ford Fiesta ST 7
Vegar Myrli KNA Kongsvinger Vegar Myrli
 
Kristoffer Bekkemellem Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta ST 7
Alina Haug NMK Solør Kristoffer Bekkemellem
 
Oscar Solberg KNA Indre Ytre Østfold Honda Civic 11
Peder Johansson MK Team Treske Oscar Solberg
 
Andreas Wiik NMK HAMAR Hyundai Accent WRC 1
Tormod Kvisler NMK Hamar Wiik Motorsport
 
Joachim Hvaal NMK Grenland Mitshbishi evo 9 19
Morten Erik Abrahamsen NMK Larvik Joachim Hvaal
 
Kjell Arne Smerud NMK Gjøvik Mitsubishi Evo 6 13
Erik Svartås KNA Varna Kjell Arne Smerud
 
Stian Hafsengen Asker og Bærum Motorsport Mitsubishi Evo 6 13
Marie Hofsløkken Asker og Bærum Motorsport Stian Hafsengen
 
Ole K Gislerud Asker og Bærum Motorsport Mitsubishi EVO IX 13
Rita Kristensen Asker og Bærum Motorsport Mitsubishi Rally Team Norway
 
Stein-Erik Brynildsen NMK Gardermoen Mitsubishi EVO R4 13
Vemund Leivestad NMK Aurskog høland Mitsubishi Rallyteam Norway
 
Trond Sveinsvold KNA Stavanger Mitsubishi Lancer 13
Lena Lysen NMK Elverum Trond Sveinsvold
 
Bernt Kollevold Asker og Bærum Motorsport Mitsubishi Lancer Evo 9 13
Steve Røkland KNA Kongsvinger Bernt Kollevold
 
Alexander Conradi Asker og Bærum Motorsport Nissan Almera 19
Fredrik Kirkeby Asker og Bærum Motorsport Alexander Conradi
 
Joakim Skalstad NMK Bø Nissan Almera GTI 11
Kariann Mobæk NMK Bø Joakim Skalstad
 
Jørgen Gaarud Asker og Bærum Motorsport Nissan Micra 12
Stein Henning Birkely NMK Hamar Jørgen Gaarud
 
Ola jr Nore NMK Modum & Sigdal Opel Adam R2 5
Jørgen Nordhagen NMK Hadeland Ola jr Nore
 
Thomas Paulsen NMK Aremark Opel Ascona B 11
Joakim Paulsen NMK Aremark Thomas Paulsen
 
Lars M Berntsen NMK Hadeland Opel Kadett 11
Trond-Håvard Østheim NMK Hadeland Lars M Berntsen
 
Petter Fausko Asker & Bærum Motorsport Opel Kadett GSI 15
Sindre Furuseth NMK Gardermoen Petter Fausko
 
Kim Roar Johansen NMK Trøgstad Opel Manta 19
Christer Gundersen NMK Trøgstad Kim Roar Johansen
 
Sebastian Høidalen NMK Grenland Peugeot 106 20
Jørn Høidalen NMK Grenland Jørn Høidalen
 
Anders Gjestrum-Larsen NMK Larvik Peugeot 206 19
Leif Erik Gjestrum-Larsen NMK Larvik Anders Gjestrum-Larsen
 
Lars Martin Stensbøl KNA Kongsvinger Peugeot 208 R2 5
Mads Ola Stensbøl KNA Kongsvinger Lars Martin Stensbøl
 
Jo Erland Ørpen NMK Modum/Sigdal Porsche 944 Turbo 10
Marcus Ørpen NMK Modum/Sigdal Jo Erland Ørpen
 
Jacob Lyseng NMK Hønefoss Renault Clio 7
Vegard Halland NMK Nore og Uvdal Vegard Halland
 
Morten Storsveen KNA Varna Renault Twingo R2 5
Merete Storsveen KNA Varna Morten Storsveen
 
Ada Marie Hvaal NMK Larvik Renault twingo R2 5
Helene Hvaal NMK Larvik Ada Marie Hvaal
 
Rune Nilsen Østfold Motorsport Seat Ibiza Kit Car 11
Truls Solberg Østfold Motorsport Rune Nilsen
 
Henning Solberg KNA Indre Ytre Østfold Skoda Fabia R5 2
Ilka Minor AMF Henning Solberg
 
Mattias Monelius SMK Örebro Skoda Fabia R5 2
Nicklas Edvardsson SMK Dala Mattias Monelius
 
Eyvind Brynildsen KNA Varna Skoda Fabia R5 2
Veronica Engan Asker & Bærum Motorsport Eyvind Brynildsen
 
Søren Snartemo NMK Konsmo Skoda Fabia R5 2
Arne-Ingar Stulen NMK Hadeland Søren Snartemo
 
Stian Brøderud KNA Kongsvinger Skoda Fabia R5 2
Hans Petter Aarstad KNA Kongsvinger Stian Aur Brøderud
 
Yigit Alparslan Timur ISOK Skoda Fabia R5 2
Burak Akcay ISOK Yigit Alparslan Timur
 
Tom Heitmann NMK Sandefjord Subaru 06 Sti 13
Jeanett Haug Olsen NMK Modum og Sigdal Tom Heitmann
 
Runar Pedersen Asker og Bærum Motorsport Subaru Impreza 3
Stine Marie Klemetsdal Asker og Bærum Motorsport Runar Pedersen
 
Tommy Transeth NMK Tønsberg Subaru Impreza 13
Sylva Høyholm NMK Trøgstad Tommy Transeth
 
Tony Caspersen NMK Aurskog Høland Subaru Impreza 13
Kjell Pettersen Asker og Bærum Motorsport Tony Caspersen
 
Christoffer B Pedersen Asker og Bærum Motorsport Subaru Impreza STI 3
Morten Høgberg Asker og Bærum Motorsport Christoffer B Pedersen
 
Morten Gravermoen NMK Modum & Sigdal Subaru Impreza STI 13
Anders Bjørnrud NVK Morten Gravermoen
 
Geir Helge Frøslid NMK Fluberg Subaru Impreza WRX STi 3
Øyvind Rødsjø Beckstrøm NMK Gardermoen Geir Helge Frøslid
 
Håkon Sveen Frøslid NMK Fluberg Subaru Impreza WRX STi 3
Jørn Listerud KNA Varna Håkon Sveen Frøslid
 
Martin Nygård KNA Kongsvinger Subaru STI 13
Jørgen Eriksen KNA Kongsvinger Martin Nygård
 
Finn Kjellbakken Kristiansen NMK Gjøvik Toyota Corolla GTI 12
Dag Robert Kristiansen NMK Gjøvik Finn Kjellbakken Kristiansen
 
Ole Christian Veiby KNA Kongsvinger Volkswagen Polo R5 2
Jonas Andersson Motor Klubben Team Treske Kristoffersson Motorsport AB
 
Tommi Kristiansen NMK Hadeland Volvo 10
Jan Vegard Johansen NMK Hamar Tommi Kristiansen
 
Svein Roger Andersen Østfold Motorsport Volvo 10
Ulf Rinden NMK Trøgstad Svein Roger Andersen
 
Amund Reistad NMK Modum & Sigdal Volvo 19
Oddmund Westby NMK Modum & Sigdal Amund Lund Reistad
 
Olav Fredriksen NMK Modum & Sigdal Volvo 240 10
Ole Thomas Westby NMK Modum & Sigdal Olav Fredriksen
 
Dagfinn Skullerud NMK Aurskog-Høland Volvo 240 17
Ronny Lund NMK Aurskog-Høland Dagfinn Skullerud
 
Stian Kristiansen NMK Hamar Volvo 240 17
Sigurd Aarkvisla NMK Sør-Gudbrandsdal Stian Kristiansen
 
Kim Anders Nyhus KNA Kongsvinger Volvo 240 10
Anders Wangen Asker og Bærum Motorsport Kim Anders Nyhus
 
Ola Petter Hovelsrud NMK Fluberg Volvo 240 10
Mats Bergseng NMK Fluberg Ola Petter Hovelsrud
 
Ruben Sigfridstad NMK Solør Volvo 240 10
Ada Sigfridstad NMK Rendalen Ruben Sigfridstad
 
Jan-Widar Jahrmann NMK Hadeland Volvo 240 10
Roy Oskar Skau NMK Trøgstad Jan-Widar Jahrmann
 
Thomas Bryntesson NMK Trøgstad Volvo 240 10
Henric Persson MK Ratten Thomas Bryntesson
 
Kristoffer Hegle Asker og Bærum Motorsport Volvo 240 10
Vegard Hegle Asker og Bærum Motorsport Kristoffer Hegle
 
Per Alvin Alm Asker og Bærum Motorsport Volvo 242 10
Jo Ingve Alm NMK Fluberg Per Alvin Alm
 
Fredrik Magnussen NMK Hønefoss Volvo 242 10
Marita Ørpen NMK Modum & Sigdal Fredrik Magnussen
 
Torbjørn Hjermstad Kna Indre/Utre Østfold Volvo 242 15
Atle Dyreng Kna Indre/Ytre Østfold Torbjørn Hjermstad
 
Svein Tore Løvhøiden KNA Kongsvinger Volvo 242 10
Lars atle Nymoen KNA Kongsvinger Svein Tore Løvhøiden
 
Bjørn Christian Einander Jordfald KNA Volvo 740 19
Nina Einander Jordfald KNA Bjørn Christian Einander Jordfald
 
Jakob Hvambsahl NMK Kongsberg Volvo 940 19
Andreas Hvambsahl KNA Kongsberg Jakob Hvambsahl
 
Helene Skau Andersen Østfold Motorsport Volvo 940 17
Nina Nesmoen Østfold Motorsport Helene Skau Andersen
 
Axel Andre Haug NMK Fluberg Volvo 940 17
Synnøve Primdahl Christensen NMK Fluberg Axel Andre Haug
 
Johan Brekke NMK Nore & Uvdal Volvo 940 17
Knut Sigurd Brekke NMK Nore & Uvdal Johan Brekke
 
John Erling Grav Østfold Motorsport Volvo 940 EVO 10
Thomas Grønlund Østfold Motorsport Grav
 
Anders Kjær NMK Larvik VW Golf 2 GTi 11
Gøril Undebakke NMK Nore & Uvdal Anders Kjær
 
 
Antall innkomne påmeldinger: 84
Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"