Innkomne påmeldinger (94)

Denne listen viser alle påmeldte, uavhengig av registreringsstatus og betaling. Når alle opplysninger er korrekte og betaling mottatt vises deltageren på startlisten når denne er satt opp (jfr. løpets tilleggsregler).
 
Fører Klubb Bil Klasse
Kartleser Klubb Anmelder
 
Steffen Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Ford Escort RS 1800 11
Ole Kristian Maribo NMK Valdres Steffen Bjerknes
 
Petter Sæves Waskaas NMK Grenland Subaru Impreza STI 13
Henrik Ø. Johannesen NMK Modum og Sigdal Petter Sæves Waskaas
 
Anders Gjester KNA Kongsvinger Volvo 240 17
Marte Lystgård KNA Kongsvinger Anders Gjester
 
Thomas Kvam Grenland Motorsport Klubb Mitsubishi Evo 9 13
Stian Johnsen Grenland Motorsport Klubb Thomas Kvam
 
Sander Sæter KNA Kongsvinger Volvo 940 VOC 17
Sondre Sæter KNA Kongsvinger Sander Sæter
 
Jo Inge Bakken KNA Kongsvinger Ford Fiesta R5 2
Johanna Bakken KNA Kongsvinger Jo Inge Bakken
 
Erik Nordahl Asker og Bærum Motorsport Ford Focus ST 170 11
Malin Wear Nordahl Engangslisens Erik Nordahl
 
Kristian Lauvlid NMK Modum og Sigdal Volvo 242 10
Kaia Dahl NMK Modum og Sigdal Kristian Lauvlid
 
Geir-Ingar Mythe Asker & Bærum Motorsport Subaru Impreza 13
Audun Vestenfor NMK Gol Geir-Ingar Mythe
 
Tom Erik Sund KNA Kongsvinger Volvo 940 17
Thomas A. Nilsen KNA Kongsvinger Tom Erik Sund
 
Håkon Olaf Johannessen KNA Eiker Volvo 240 10
Kristian Suren KNA Eiker Håkon Olaf Johannessen
 
Aleksander Hamre KNA Kongsberg Volvo 240 17
Endre Dokken Engangslisens Aleksander Hamre
 
Morten Gravermoen NMK Modum & Sigdal Subaru Impreza STI 13
Steve Røkland KNA Kongsvinger Morten Gravermoen
 
Tony Caspersen NMK Aurskog Høland Subaru Impreza 13
Harald Faugstad NMK Larvik Tony Caspersen
 
Håvard Bondal KNA Kongsberg Volvo 242 10
Morten Bjørkesett KNA Kongsberg Håvard Bondal
 
Anders Grøndal Asker og Bærum Ford Fiesta R5 Mk2 2
Marius Fuglerud NMK Drammen Anders Grøndal
 
Bernt Olaf Halvorsen NMK Kongsberg Volvo 940 17
Martine J. Halvorsen NMK Kongsberg Bernt Olaf Halvorsen
 
Jørn Moen NMK Modum & Sigdal Nissan Almera 11
Oskar Biksrud NMK Modum & Sigdal Jørn Moen
 
Martin Nygård KNA Kongsvinger Subaru STI 13
Tina Jeanette Olsen KNA Kongsvinger Martin Nygård
 
Knut Harald Henriksen Asker og Bærum Motorsport Suzuki Ignis S1600 12
Thorbjørn Bekkeland Asker og Bærum Motorsport Knut Harald
 
Svein Tore Løvhøiden KNA Kongsvinger Opel Kadett GSI 11
Richard Haget KNA Kongsvinger Svein Tore Løvhøiden
 
Mats Peder Hvambsahl NMK Kongsberg Volvo 940 EVO 10
Merethe Halland NMK Nore og Uvdal Mats Peder Hvambsahl
 
Stian Brøderud KNA Kongsvinger Skoda Fabia R5 2
Kjell Pettersen Asker og Bærum Motorsport Stian Brøderud
 
Erik Hansen NMK Sande Nissan 11
Erik Storø NMK Sande Erik Weberg Hansen
 
Roger Rustand KNA Kongsberg Ford Fiesta R5 Mk2 2
Line Lykke Jensen NMK Modum & Sigdal Roger Rustand
 
Frank Tore Larsen NMK Modum & Sigdal VW Polo GTI R5 2
Torstein Eriksen NMK Modum & Sigdal Frank Tore Larsen
 
Are Tørnby NMK Aurskog Høland Ford Fiesta ST 11
Martin Erdmann NMK Gardermoen Are Tørnby
 
Eyvind Brynildsen KNA Varna Golf II GTI 16v 15
Roger Eilertsen Asker og Bærum Motorsport Eyvind Brynildsen
 
Kenneth Johnsrød Asker & Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Dyre Erling Fredriksen Asker & Bærum Motorsport Kenneth Johnsrød
 
Henning Solberg KNA Indre Ytre Østfold Escort Mk1 15
Cato Menkerud KNA Indre Ytre Østfold Henning Solberg
 
Olav Fredriksen NMK Modum & Sigdal Volvo 240 10
Trond-Håvard Østheim NMK Hadeland Olav Fredriksen
 
Jan-Widar Jahrmann NMK Hadeland Volvo 240 10
Kim Johansen NMK Hadeland Jan-Widar Jahrmann
 
André Hulbakk NMK Sande Toyota Corolla Gti 16 v 12
Morten Sten NMK Sande André Hulbakk
 
Erik Svartås KNA Varna BMW M3 10
Pernille Svartås KNA Varna Erik Svartås
 
Marius Aasen Asker & Bærum Motorsport Skoda Fabia R5 2
Veronica G. Engan Asker & Bærum Motorsport Marius Aasen
 
Thea Turvoll Lien NMK Modum og Sigdal Ford Fiesta R2t 5
Tom Kristian Lien NMK Modum og Sigdal Thea Turvoll Lien
 
Ola Jr Nore NMK Modum & Sigdal Peugeot 208 R2 5
Jørgen Eriksen KNA Kongsvinger Ola Jr Nore
 
Håkon Sveen Frøslid NMK Fluberg Subaru Impreza STI 13
Jørn Listerud KNA Varna Håkon Sveen Frøslid
 
Geir Helge Frøslid NMK Fluberg Ford Fiesta R5 2
Øyvind Rødsjø Beckstrøm NMK Gardermoen Geir Helge Frøslid
 
Iver Kleven Hilde NMK Nedre Hallingdal VW Golf II 19
Jon Eirik Gårdhammer NMK Nedre Hallingdal Iver Kleven Hilde
 
Andreas Wiik Asker og Bærum Motorsport VW Polo R5 2
Tormod Kvisler Asker og Bærum Motorsport Andreas Wiik
 
Ole Christian Veiby KNA Kongsvinger Hyundai i20 R5 2
Stig Rune Skjærmoen NMK Elverum Kristoffersson Motorsport
 
Marius Holtet NMK Modum & Sigdal Volvo 242 10
Jon Raaen NMK Modum & Sigdal Marius Holtet
 
Ingrid Maria Fulsås NMK Nore og Uvdal Ford Fiesta 20
Sigurd Inge Fulsås NMK Nore og Uvdal Sigurd Inge Fulsås
 
Torkjell Westheim Asker og Bærum Motorsport Volvo 940 17
Steingrim Westheim Asker og Bærum Motorsport Torkjell Westheim
 
Åge Hansen NMK Gardermoen Mitsubishi EVO VI 13
Marie Hofsløkken Asker og Bærum Motorsport Åge Hansen
 
Per Brynildsen KNA Varna Saab V 4 15
Erik Offerdal KNA Varna Per Brynildsen
 
Edvall Martin Stenberg NMK Hadeland Ford RS 1800 11
Thea Vestli KNA Kongsvinger Edvall Martin Stenberg
 
Christian Sagli KNA Kongsvinger Volvo 242 10
Ole martin Sagli KNA Kongsvinger Christian Sagli
 
Kim Anders Nyhus KNA Kongsvinger Volvo 10
Glenn Ivar Gjester KNA Kongsvinger Kim Anders Nyhus
 
Lars Erik Haug NMK Fluberg Volvo 740 17
Joachim Berg NMK Fluberg Lars Erik Haug
 
Morten Karlsen-Haugen NMK Modum og Sigdal Volvo 240 10
Nina Maria Koblinger KNA Eiker Morten Karlsen-Haugen
 
Vegar Aasen NMK Nedre Hallingdal Volvo 940 17
Stian Skagsoset NMK Nedre Hallingdal Vegar Aasen
 
Marius Solberg Hansen Asker og Bærum Motorsport Honda Civic R 20
Ronald Haug NMK Hønefoss Øivind Hansen
 
Roger Johansen NMK Aurskog-Høland Nissan Almera 11
Beda Johansen NMK Aurskog-Høland Roger Johansen
 
Lasse Turk Hansen NMK Drammen Volvo 240 10
Raymond Berntsen NMK Drammen Lasse Turk Hansen
 
Sivert Wallander NMK Aurskog-Høland Nissan Almera GTI 11
Sondre Slorbak Engangslisens Sivert Wallander
 
Svein Frustøl KAK Ford Escort 15
Eirik Spilling NMK Konsmo Svein Frustøl
 
Pål Rokkestad NMK Asker Ford Escort MK II 11
Martin Rokkestad Engangslisens Pål Rokkestad
 
Tor Inge Dahl NMK Tønsberg Volvo 242 10
Espen Schüren Engangslisens Tor Inge Dahl
 
Sindre Backe NMK Hadeland Ford Fiesta R2 5
Mads Johansen NMK Hadeland Mads Johansen
 
Markus Bakken NMK Modum og Sigdal Citroen C2 R2 Max 5
Hedda Turvoll Lien NMK Modum og Sigdal Markus Bakken
 
Truls Solberg Østfold Motorsport Volvo 242 10
Lars Petter Solberg Østfold Motorsport Truls Solberg
 
Petter Fausko Asker og Bærum Motorsport Opel Kadett GSI 15
Leif Arne Neset Asker og Bærum Motorsport Petter Fausko
 
Ståle Hovda NMK Nore & Uvdal Volvo 242 15
Per Tore Rakkestad KNA Kongsberg Ståle Hovda
 
Lars Martin Stensbøl KNA Kongsvinger Ford Fiesta R5 2
Mads Ola Stensbøl KNA Kongsvinger Lars Martin Stensbøl
 
Ole Kristian Stenslet NMK Aurskog-Høland Ford Escort MK1 TC 15
Trine Opsahl NMK Gardermoen Ole Kristian Stenslet
 
Roger Hansen NMK Modum og Sigdal BMW M3 15
Thor Gunnar Hagen NMK Modum og Sigdal Roger Hansen
 
Anders Hovelsrud NMK Fluberg Volvo 244 10
Mats Bergseng NMK Fluberg Anders Hovelsrud
 
Valter Chr. Jensen KNA Oslo Ford Escort RS 1800 15
Erik Pedersen NMK Larvik Valter Chr. Jensen
 
Erlend Moen KNA Varna Volvo 242 15
Ståle Bråten KNA Varna Erlend Moen
 
Richard Moen KNA Varna Volvo 242 15
Niklas Mørk-Samuelsen KNA Varna Richard Moen
 
Dag Bakken NMK Kvinesdal Triumph 15
Jan Henning Klungland Engangslisens Dag M. Bakken
 
Svein Petter Silseth Asker & Bærum Motorsport Ford Escort RS 1800 15
Ole Andresen Asker & Bærum Motorsport Svein Petter Silseth
 
Jarle de Oliveira Granheim NMK Gardermoen Volvo 240 17
Jan Fredrik Bonden KAK Jarle de Oliveira Granheim
 
Ludvig Hunsbedt NMK Kvinesdal Ford Escort 15
Gunnar Hunsbedt NMK Kvinesdal Ludvig Hunsbedt
 
Jonas Svendby NMK Gardermoen Nissan Almera Kit Car 11
Monica Sætra NMK Gardermoen Jonas Svendby
 
Joakim Skalstad NMK Bø Nissan Almera GTI 11
Elise Brekke NMK Kongsberg Joakim Skalstad
 
Jarle Lippert Asker og Bærum Motorsport BMW E36 compact 11
Sylva Høyholm Asker og Bærum Motorsport Jarle Lippert
 
Rino Bækkevold NMK Aurskog Høland Volvo 240 17
Stian Kristiansen NMK Aurskog Høland Rino Bækkevold
 
Geir Moen KNA Varna Ford Escort MK1 15
August Hoel KNA Varna Geir Moen
 
Thomas Grønlund Østfold Motorsport Volvo 242 10
Morten Hagbartsen NMK Aurskog Høland Thomas Grønlund
 
Espen Ruud Asker og Bærum Motorsport Ford Escort MKII 11
Henrik Paulsen NMK Krabyskogen Espen Ruud
 
Atle Strand KNA I/Y Østfold Volvo 242 10
Benjamin Wilhelmsen KNA I/Y Østfold Atle Strand
 
Reidar Moland NMK Sandefjord Ford Escort Rs2000 15
Tormod Schau NMK Sandefjord Reidar Moland
 
Vegard Moen KNA Varna Ford Escort 15
Preben Moen KNA Varna Vegard Moen
 
Fredrik R. Magnussen NMK Hønefoss Volvo 242 10
Truls Briskelund NMK Hønefoss Fredrik Magnussen
 
Vegard Hegle Asker og Bærum Volvo 10
Sandra Aas Engangslisens Vegard Hegle
 
Frank Tore Bekkåsen NMK Hadeland Volvo 15
Sigurd Buan Kristiansen NMK Hadeland Frank Tore Bekkåsen
 
Kenneth Kristiansen NMK Asker Subaru WRX STI 13
Helen Lund NMK Asker Kenneth Kristiansen
 
Daniel Løvlien NMK Aurskog Høland Mitsubishi Evo 6 19
Jeanett Haug KNA Eiker Daniel Løvlien
 
Bjørn Roger Andersen Sjøgren NMK Nore og Uvdal Mitsubishi Evo 13
Stein Henning Birkely NMK Hamar Bjørn Roger Andersen Sjøgren
 
Trond Sveinsvoll KNA Stavanger Citroën C3 R5 2
Jørgen Nordhagen NMK Hadeland Trond Sveinsvoll
 
Tommi Kristiansen NMK Hadeland Volvo 240 10
Stian Kristiansen NMK Hadeland Tommi Kristiansen
 
 
Antall innkomne påmeldinger: 94
Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"