Innkomne påmeldinger (83)

Denne listen viser alle påmeldte, uavhengig av registreringsstatus og betaling. Når alle opplysninger er korrekte og betaling mottatt vises deltageren på startlisten når denne er satt opp (jfr. løpets tilleggsregler).
 
Fører Klubb Bil Klasse
Kartleser Klubb Anmelder
 
Ole Henry Steinsholt NMK Grenland Nissan Almera 20
Christell Fredriksen NMK Modum og Sigdal Ole Henry Steinsholt
 
Amund Lund Reistad NMK Modum & Sigdal Volvo 10
Oddmund Hansen Westby NMK Modum og Sigdal Amund l Reistad
 
Morten Strand NMK Modum Sigdal Volvo 940 19
Stian Håre NMK Modum og Sigdal Morten Strand
 
Sivert Bjerkely Wallander NMK Aurskog-Høland Nissan Almera GTI 11
Sondre Egeberg slorbak Engangs Sivert Bjerkely Wallander
 
Morten Storsveen KNA Varna Renault Twingo R2 5
Merete Storsveen KNA Varna Morten Storsveen
 
Ruben Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Seat Ibiza 11
Jon Eirik Gårdhammer NMK Nedre Hallingdal Ruben Bjerknes
 
Steffen Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Ford Escort RS1800 11
Oda Jacobsen NMK Nore & Uvdal Steffen Bjerknes
 
Bjørn Brynildsen KNA Varna Mitsubishi EVO R4 13
Per Olav Brynildsen Engangslisens Bjørn Brynildsen
 
Martin Nygård KNA Kongsvinger Subaru impreza STI 13
Wendy Strømstad KNA Kongsvinger Martin Nygård
 
Andreas Hvambsahl KNA Kongsberg Volvo 940 10
Jakob Hvambsahl NMK Kongsberg Andreas Hvambsahl
 
Ola Jr Nore NMK Modum og Sigdal Opel Adam R2 5
Veronica Engan Asker og Bærum Motorsport Ola Jr Nore
 
Anders Grøndal Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Marius Fuglerud NMK Drammen Anders Grøndal
 
Marius Aasen Asker & Bærum Motorsport Subaru Impreza 13
Marlene Engan Aasen Asker & Bærum Motorsport Marius Aasen
 
Jo Erland Ørpen NMK Modum/Sigdal Porsche 944 Turbo 10
Marcus Ørpen NMK Modum/Sigdal Jo Erland Ørpen
 
Marius Holtet NMK Modum & Sigdal Volvo 242 10
Jon Raaen NMK Modum & Sigdal Marius Holtet
 
Jim Roger Haugom KNA Kongsvinger Mitsubishi evo VI 13
Lars Martin Stensbøl KNA Kongsvinger Jim Roger Haugom
 
Amund Skoglund KNA Kongsvinger Mitsubishi Evo VII 13
Thea Martine Oppegård Vestli KNA Kongsvinger Amund Skoglund
 
Andreas Wiik Asker og Bærum Motorsport Mini John Works Cooper WRC 1
Tormod Kvisler Asker og Bærum Motorsport Wiik Motorsport
 
Vetle Braskerud KNA Kongsvinger Volvo 940 17
Marte Lystgård KNA Kongsvinger Vetle Braskerud
 
Tom Erik Sund KNA Kongsvinger Volvo 240 17
Henrik Aarstad KNA Kongsvinger Tom Erik Sund
 
Mats Ivar KNA Kongsvinger Volvo 940 VOC 17
Sven Johan Svendsen KNA Kongsvinger Mats Ivar Nygård
 
Kim Anders Nyhus KNA Kongsvinger Volvo 240 10
Mats Ola Stensbøl KNA Kongsvinger Kim Anders Nyhus
 
Anders Kjos Engangslisens Simca Rallye 2 21
Tom Berge Engangslisens Anders Kjos
 
Philip N Bakken KNA Kongsvinger Volvo 242 10
Vegar Myrli KNA Kongsvinger Philip N Bakken
 
Roger Rustand KNA Kongsberg Ford Fiesta R5 Mk2 2
Anita Hvambsahl KNA Kongsberg Roger Rustand
 
Erik Svartås KNA Varna Volvo 240 10
Camilla Antonsen KNA Varna Erik Svartås
 
Lars Haug NMK Fluberg Volvo 740 17
Nils Christian Haug NMK Fluberg Lars Erik Haug
 
Sondre Jacobsen NMK Nore & Uvdal Opel Kadett 11
Knut Sigurd Brekke NMK Nore & Uvdal Sondre Jacobsen
 
Jan Johansson Fryksdalens MK Nissan 1995 11
Reine Nyberg Forshaga MC Jan Johansson
 
Jan-Widar Jahrmann NMK Hadeland Volvo 240 10
Kim Johansen Engangslisens Jan-Widar Jahrmann
 
Jarle de Oliveira Granheim NMK Gardermoen Volvo 940 17
Eskild Granheim NMK Gardermoen Jarle de Oliveira Granheim
 
Håkon Sveen Frøslid NMK Fluberg Subaru Impreza STi 13
Jørn Listerud KNA Varna Håkon Sveen Frøslid
 
Geir Helge Frøslid NMK Fluberg Subaru Impreza STi 13
Øyvind Beckstrøm NMK Gardermoen Geir Helge Frøslid
 
Steffen Grimsrud NMK Hadeland Ford Escort MK2 11
Amund Grimsrud NMK Hadeland Steffen Grimsrud
 
Markus Bakken NMK Modum og Sigdal Ford Fiesta R1 20
Thor Gunnar Hagen NMK Modum og Sigdal Markus Bakken
 
Eivind Larsen NSK Opel Ascona 19
Stian Theodorsen Engangslisens Eivind Larsen
 
Sander Sæter KNA Kongsvinger Volvo 940 19
Hans Martin Bakken KNA Kongsvinger Sander Sæter
 
Martin Stenberg NMK Hadeland Renult 20
Trond Håvard Østheim NMK Hadelsnd Martin Stenberg
 
Trond Lyseng NMK Hønefoss Ford Fiesta 5
Kjell Pettersen Asker & Bærum Motorsport Trond Lyseng
 
Mats Peder Hvambsahl NMK Kongsberg Volvo 940 EVO 10
Kristian E. Hvambsahl NMK Kongsberg Mats Peder Peder Hvambsahl
 
Joakim Roman SMK Örebro Skoda Fabia R5 2
Alexander Glavsjö SMK Õrebro Millbrooks World Rally Team
 
Ole Kristian Stenslet NMK Aurskog-Høland Ford Escort MK1 TC 15
Daniel Wolden NMK Elverum Ole Kristian Stenslet
 
Tor Slemdal NMK Aurskog - Høland Subaru Impreza STI 13
John B Killingmo NMK Aurskog - Høland Tor Slemdal
 
Svein Frustøl KAK Ford Escort 15
Eirik Spilling NMK Konsmo Svein Frustøl
 
Morten Gravermoen NMK Modum & Sigdal Subaru Impreza STI 13
Ronald Haug NMK Hønefoss Morten Gravermoen
 
Ulf Backlund MK Rimo Citroën DS3 R5 2
Ola Persson Ludvika MS Ulf Backlund
 
Rolf Lie KNA Oslo Volvo 140 21
Tore Fredriksen KNA Halden Rolf Lie
 
Olav Fredriksen NMK Modum & Sigdal Volvo 240 10
Ole Thomas Westby NMK Modum & Sigdal Olav Fredriksen
 
Jørgen Leivestad NMK Aurskog Høland Subaru Impreza 13
Sondre Østmoen NMK Aurskog Høland Laila Leivestad
 
Atle Strand KNA I/Y Østfold Volvo 240 19
Benjamin Wilhelmsen KNA I/Y Østfold Atle Strand
 
Tommi Kristiansen NMK Hadeland Volvo 240 10
Stian Kristiansen Engangslisens Tommi Kristiansen
 
Trond Skaufel KNA Drammen Ford Cortina GT 21
Harald Bye Asker & Bærum Motorsport Trond Skaufel
 
Erlend Moen Østfold Motorsport Volvo 240 10
Niklas Samuelsen Østfold Motorsport Erlend Moen
 
Geir Moen Østfold Motorsport Ford Escort MK1 15
August Hoel Varna Geir Moen
 
Pål R Svarthol NMK Gardermoen Ford Fiesta R2 5
Erik B Hansen NMK Gardermoen Pål R Svarthol
 
Vegard Moen Østfold Motorsport Ford Escort MK1 15
Preben Moen Østfold Motorsport Vegard
 
Johan Eriksson Ludvika MS SAAB 9-3T 10
Emil Persson Ludvika MS Johan Eriksson
 
Lars H Lie KNA Volvo 21
Henning Jørstad KNA Lars Holmboe Lie
 
Tore Johannessen NSK Ford RS 1600 15
Monica Sætra KNA Kongsvinger Tore johannessen
 
Erling Svensen KNA Halden Volvo 21
Ingar Carlsen KNA Indre/Ytre Østfold Erling Svensen
 
Morten Prestegård NMK Hadeland Volvo 940 10
Hans Morten Prestegård NMK Hadeland Morten Prestegård
 
Jarle Lippert Asker og Bærum motorsport Bmw E36 compact 11
Sylva Høyholm NMK Trøgstad Jarle Lippert
 
Monty Karlan AMCAR VW 1300 S 21
Oddvar Moland KNA Drammen Monty Karlan
 
Tor Bækkevold KNA Eiker Nissan almera 11
Jeanett Haug Engangslisens Tor Bækkevold
 
Geir åge Lia KNA Drammen Ford Puma 21
Ole Reidar Myhrer KNA Halden Ole Reidar Myhrer
 
Bjørn Tore Teigen Amcar Opel Kadett 21
Anne Kathrine Teigen Engangslisens Bjørn Tore Teigen
 
Petter Fausko Asker og Bærum Motorsport Opel Kadett GSI 15
Leif Arne Neset Asker & Bærum Motorsport Petter Fausko
 
Lars M Berntsen NMK Hadeland Escort Maxi Kit Car 11
Stine Klemetsdal Asker og Bærum Motorsport Lars M Berntsen
 
Torbjørn Hjermstad KNA Indre Ytre Østfold Volvo 15
Atle Dyreng KNA Indre Ytre Østfold Torbjørn Hjermstad
 
Erik Engen NMK Trøgstad Toyota Corolla WRC 1
Linda Iren Tryland NMK Trøgstad Erik Engen
 
Svein Petter Silseth Motorsport Asker og Bærum Ford Escort RS 15
Ole Andresen Motorsport Asker og Bærum Svein Petter Silseth
 
Vegard Hegle Asker og Bærum Motorsport Volvo 242 10
Sandra Daniella Aas Asker og Bærum Motorsport Vegard Hegle
 
Pål Rokkestad NMK ASKER Ford Escort MK 2 11
Martin Rokkestad NMK ASKER Pål Rokkestad
 
Vidar Hoel KNA Halden Audi Coupe 80 GT 21
Ole Hansen KNA Halden Vidar Hoel
 
Vidar Hulløen KNA Drammen Toyota MR 2 21
Nils Nerdalen KNA Drammen Nils Nerdalen
 
Anders Grøttum Asker og Bærum Motorsport Opel Ascona 21
Jørn Grøttum Asker og Bærum Motorsport Anders Grøttum
 
Anders Hovelsrud NMK Fluberg Volvo 10
Mats Bergseng NMK Fluberg Anders Hovelsrud
 
Tom Kristian Gusterud NMK Volvo 122s 21
Rolf Hammer NAF Asker og Bærum Tom Kristian
 
Ståle Hovda NMK Nore & Uvdal Volvo 242 15
Per Tore Rakkestad KNA Eiker Ståle Hovda
 
Trond Sveinsvoll KNA Stavanger Citroën C3 R5 2
Jørgen Nordhagen NMK Hadeland Trond Sveinsvoll
 
Rino Bækkevold NMK Aurskog Høland Volvo 240 17
Stian Kristiansen NMK Aurskog Høland Rino Bækkevold
 
Frank Tore Bekkåsen NMK Hadeland Volvo 242 19
Sigurd Buan Kristiansen NMK Hadeland Frank Tore Bekkåsen
 
Lars Erik Skogen NMK Valdres Volvo 242 19
Marie Hofsløkken Asker og Bærum Motorsport Lars Erik Skogen
 
 
Antall innkomne påmeldinger: 83
Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"